| Modellszám: | LG19A-230R-252-12 |
| Méretek (mm) | 260*260*90 |
| Hatalom | 12W |
| Feszültség | AC220-240V |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| Világító hatékonyság | 70 lm/W |
| Világító | 850 lm |
| DF | > 0,7 |
| CRI | > 80 |
| Sugárszög | 120 ° |
| IP -fokozat védelme | IP20 |
| Érzékelő | DC érzékelő |
| Alacsony öntési folyamat | | Gyönyörűen megtervezett |
| Hátsó huzalozás | | Széles körben használják Különböző helyzetek |
A lakásfelújítás és a kereskedelmi terek tervezése során a világítás elrendezése közvetlenül befolyásolja a tér általános textúráját és vizuális kényelmét. A...
Megfelelő beltéri környezet LED-es válaszfallámpákhoz LED válaszfallámpák hatékony teljesítményüknek és egyedi kialakításuknak köszönhetően a m...
A modern világítási tervezésben LED panel világítás Hatékonyságuk, energiatakarékosságuk és esztétikumuk miatt számos kereskedelmi és lakóhelyiség ked...
Mi a szabály a mennyezeti lámpákra? Telepítése egy LED mennyezeti lámpa nem olyan egyszerű, mint "vásárolni egy lámpát és felakasztani". Az ...
Az energiatakarékosság és a környezeti fenntarthatóság növekvő tudatosságának köszönhetően a LED léc szerelvény fokozatosan a modern terek kedvelt világítási...
1. A LED panellámpák teljesítmény- és hatékonyságvesztésének áttekintése LED panel lámpák energiahatékonyságuk, hosszú élettartamuk és alac...