| Modellszám: | LG22E |
| Méretek (hüvelyk) | 45.9*3,76*2,58 |
| Hatalom | 48/81W |
| Feszültség | 120V ~ |
| CCT | 3500K/4000K/5000K |
| Világító hatékonyság | 100 lm/W |
| Világító fluxus 100 | 4800/8100LM |
| PF | > 0,7 |
| CRI | > 80 |
| Sugárszög | 125 ° |
| Húzza meg a kötélkapcsolót | | Három eltérő világító irányok |
| Könnyű telepítés | | Széles körben használják Különböző helyzetek |
A lakásfelújítás és a kereskedelmi terek tervezése során a világítás elrendezése közvetlenül befolyásolja a tér általános textúráját és vizuális kényelmét. A...
Megfelelő beltéri környezet LED-es válaszfallámpákhoz LED válaszfallámpák hatékony teljesítményüknek és egyedi kialakításuknak köszönhetően a m...
A modern világítási tervezésben LED panel világítás Hatékonyságuk, energiatakarékosságuk és esztétikumuk miatt számos kereskedelmi és lakóhelyiség ked...
Mi a szabály a mennyezeti lámpákra? Telepítése egy LED mennyezeti lámpa nem olyan egyszerű, mint "vásárolni egy lámpát és felakasztani". Az ...
Az energiatakarékosság és a környezeti fenntarthatóság növekvő tudatosságának köszönhetően a LED léc szerelvény fokozatosan a modern terek kedvelt világítási...
1. A LED panellámpák teljesítmény- és hatékonyságvesztésének áttekintése LED panel lámpák energiahatékonyságuk, hosszú élettartamuk és alac...