| Modellszám | LG21C |
| Méretek (hüvelyk) | 50*10.16*4.33 |
| Hatalom | 150/200/250W |
| Feszültség | AC120-277V |
| CCT | 3500K/ 4000K/ 5000K |
| Világító hatékonyság | 150im/w |
| Világító fluxus 100 | 22500/30000/37500IM |
| PF | > 0,9 |
| CRI | > 80 |
| Sugárszög | 120 ° |
| Új konstrukció, a PCB a borítóhoz rögzítve, Könnyen telepíthető és megteszi a Vezetékek a külső | | Nedves minőségű védelem |
| Klipek tervezése | | Széles körben használják Különböző helyzetek |
A lakásfelújítás és a kereskedelmi terek tervezése során a világítás elrendezése közvetlenül befolyásolja a tér általános textúráját és vizuális kényelmét. A...
Megfelelő beltéri környezet LED-es válaszfallámpákhoz LED válaszfallámpák hatékony teljesítményüknek és egyedi kialakításuknak köszönhetően a m...
A modern világítási tervezésben LED panel világítás Hatékonyságuk, energiatakarékosságuk és esztétikumuk miatt számos kereskedelmi és lakóhelyiség ked...
Mi a szabály a mennyezeti lámpákra? Telepítése egy LED mennyezeti lámpa nem olyan egyszerű, mint "vásárolni egy lámpát és felakasztani". Az ...
Az energiatakarékosság és a környezeti fenntarthatóság növekvő tudatosságának köszönhetően a LED léc szerelvény fokozatosan a modern terek kedvelt világítási...
1. A LED panellámpák teljesítmény- és hatékonyságvesztésének áttekintése LED panel lámpák energiahatékonyságuk, hosszú élettartamuk és alac...