| Modellszám | LG22H |
| Méretek (hüvelyk) | 45,98*2,91*1,61 |
| Hatalom | 30W |
| Feszültség | 120V ~ |
| CCT | 3500K/4000K/5000K |
| Világító hatékonyság | 100 lm/W |
| Világító fluxus 100 | 3000 lm |
| PF | > 0,5 |
| CRI | > 80 |
| Sugárszög | 120 ° |
| IP -fokozat védelme | Száraz |
| Új építés, a A fedélhez rögzítve, könnyen telepíthető és a külső huzalozás elvégzése | | Egységes és gyönyörű fénykibocsátás |
| Klipek tervezése | | Széles körben használják Különböző helyzetek |
Mi a szabály a mennyezeti lámpákra? Telepítése egy LED mennyezeti lámpa nem olyan egyszerű, mint "vásárolni egy lámpát és felakasztani". Az ...
Az energiatakarékosság és a környezeti fenntarthatóság növekvő tudatosságának köszönhetően a LED léc szerelvény fokozatosan a modern terek kedvelt világítási...
1. A LED panellámpák teljesítmény- és hatékonyságvesztésének áttekintése LED panel lámpák energiahatékonyságuk, hosszú élettartamuk és alac...
1. Mi az a könnyű egységesség? A fény egyenletessége azt jelenti, hogy a fény mennyire egyenletesen oszlik el a megvilágított területen LED pa...
Gyakori problémák a LED-léc illesztésével (villogó vagy pulzáló) A villogás a leggyakoribb hiba, amelyet egy LED léc szerelvény , amely vagy...
A 2026-os belsőépítészeti környezetben Trimless mennyezeti lámpák a csúcskategóriás lakó- és kereskedelmi terek standard konfigurációjává vál...