| Modellszám | LG09B-290-18 |
| Méretek (mm) | Φ293*29 |
| Hatalom | 18W |
| Feszültség | AC220-240V |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| Világító hatékonyság | 90 lm/W |
| Világító | 1600 lm |
| DF | > 0,7 |
| CRI | > 80 |
| Sugárszög | 120 ° |
| IP -fokozat védelme | Ip20 |
| Többfunkciós fény A CCT Change Function -val elérhető | | Egyszerű és elegáns formatervezés háttérvilágítás, dekoratívabb a szoba |
| Könnyen és hatékonyan telepítve A hátsó burkolat forgatásával | | Intelligens funkciók állnak rendelkezésre Kényelmes és modern élet |
Mi a szabály a mennyezeti lámpákra? Telepítése egy LED mennyezeti lámpa nem olyan egyszerű, mint "vásárolni egy lámpát és felakasztani". Az ...
Az energiatakarékosság és a környezeti fenntarthatóság növekvő tudatosságának köszönhetően a LED léc szerelvény fokozatosan a modern terek kedvelt világítási...
1. A LED panellámpák teljesítmény- és hatékonyságvesztésének áttekintése LED panel lámpák energiahatékonyságuk, hosszú élettartamuk és alac...
1. Mi az a könnyű egységesség? A fény egyenletessége azt jelenti, hogy a fény mennyire egyenletesen oszlik el a megvilágított területen LED pa...
Gyakori problémák a LED-léc illesztésével (villogó vagy pulzáló) A villogás a leggyakoribb hiba, amelyet egy LED léc szerelvény , amely vagy...
A 2026-os belsőépítészeti környezetben Trimless mennyezeti lámpák a csúcskategóriás lakó- és kereskedelmi terek standard konfigurációjává vál...